FAQ

Jakie efekty daje promowanie Instagrama?

Podczas promowania twojego profilu będziemy pozyskiwać dla ciebie 1-2 tysięcy nowych obserwujących co miesiąc. Zwiększymy zasięgi, liczbę polubień i zaangażowanie twoich fanów. Pomożemy ci docierać do potencjalnych klientów i zwiększymy popularność twojego profilu.

Jak wygląda promowanie profilu na Instagramie?

Promujemy Instagrama w naturalny sposób, poprzez zwiększenie aktywności na twoim koncie. My pracujemy nad wzrostem twojej popularności – a ty dodajesz zdjęcia. Jeśli chcesz – nasz ekspert pomoże ci dobrać i ułożyć najlepsze zdjęcia. Możemy również przejąć całe prowadzenie konta za ciebie, byś nie musiał tracić na to czasu. ( By osiągnąć taki przyrost obserwujących jak podczas naszej współpracy – musiałbyś pracować nad swoim profilem 24h/dobę.

Czy nowi obserwatorzy będą prawdziwi?

Wszyscy pozyskani przez nas obserwatorzy, to prawdziwi ludzie. Nie są to żadne kupione boty, czy puste konta. Każda nowa pozyskana osoba będzie widziała twoje posty – zwiększy się liczba polubień oraz twoje zasięgi. A raz pozyskane efekty – zostaną z tobą na stałe! Co miesiąc twój profil będzie stawał się jeszcze bardziej popularny.

Czy mogę normalnie korzystać z konta podczas promowania profilu na Instagramie?

Oczywiście! Możesz normalnie korzystać ze swojego profilu – przeglądać, obserwować innych, pisać, komentować i zostawiać swoje polubienia.

Czego potrzebujecie do rozpoczęcia promowania?

Potrzebujemy jedynie dostępu do twojego konta, danych twojego targetu i opłacenia faktury. (Możesz podesłać nam linki do profili na Instagramie, które cię inspirują, wypisać swoje zainteresowania czy podać namiar na konkurencję – możemy reklamować twoje konto pośród ich klientów.) Będziemy pozyskiwać takich obserwujących, którzy będą zainteresowani tym co robisz.

Czy wymagacie podania hasła?

Tak, podanie danych dostępowych jest niezbędne do rozpoczęcia promowania. Twojego hasła używamy tylko jednorazowo – do logowania na naszej platformie. Twoje dane są w pełni bezpieczne – potwierdza to duża liczba zadowolonych klientów.

Czy wystawiacie faktury?

Jak najbardziej! Działamy w pełni legalnie, na każdy zakupiony produkt otrzymasz od nas fakturę. W przypadku firm wymagamy opłacenia faktury zaliczkowej na połowę kwoty miesięcznego pakietu. W przypadku osób prywatnych całkowita płatność odbywa się z góry.

Czy zwiększacie ilość polubień pod zdjęciami?

Oczywiście! Promowanie Instagrama to idealna odpowiedź na pytanie – Jak zwiększyć ilość polubień na Instagramie . Z pewnością zauważysz z nami przyrost liczby polubień twoich postów oraz ilości komentarzy.

Czy jest okres testowy?

By sprawdzić nasze możliwości przewidujemy całkowicie darmowy 3 dniowy okres próbny.

Czy możemy podpisać umowę?

Jak najbardziej. Jeśli chcesz podpisywać z nami umowę, napisz do nas – prześlemy ci jej wzór, który po podpisaniu nam odeślesz (a my prześlemy z powrotem do Ciebie podpisany egzemplarz).

Jak się z wami skontaktować?

Nasz numer telefonu: 507 29 29 31 / 572 744 494 Adres e-mail: kontakt@crazyfejm.pl Znajdziesz nas również na Facebooku i Instagramie!