FAQ

Jakie efekty daje promowanie Instagrama?

Podczas promowania twojego profilu będziemy pozyskiwać dla ciebie średnio 500 nowych obserwujących co miesiąc. Zwiększymy zasięgi, liczbę polubień i zaangażowanie twoich fanów. Pomożemy ci docierać do potencjalnych klientów i zwiększymy popularność twojego profilu.

Jak wygląda promowanie profilu na Instagramie?

Promujemy Instagrama w naturalny sposób, poprzez zwiększenie aktywności na twoim koncie. Promujemy profile ręcznie, przy pomocy naszych doświadczonych social media managerów. Nie korzystamy z zewnętrznych platform, automatyzacji czy botów. Wszystkie działania wykonujemy z telefonu - dla bezpieczeństwa Twojego profilu. Dzięki ręcznej pracy pozyskujemy wyłącznie najbardziej aktywnych oraz prawdziwych obserwujących. Znamy dokładnie aktualne limity i ograniczenia Instagrama i wykorzystujemy je maksymalnie, by twój profil rozwijał się jak najszybciej. W każdym momencie współpracy możesz również liczyć na nasze porady, które pomogą Ci jeszcze szybciej osiągać sukcesy na Instagramie

Czy nowi obserwatorzy będą prawdziwi?

Wszyscy pozyskani przez nas obserwatorzy, to prawdziwi ludzie. Nie są to żadne kupione boty, czy puste konta. Każda nowa pozyskana osoba będzie widziała twoje posty – zwiększy się liczba polubień oraz twoje zasięgi. A raz pozyskane efekty – zostaną z tobą na stałe! Co miesiąc twój profil będzie stawał się jeszcze bardziej popularny.

Czy mogę normalnie korzystać z konta podczas promowania profilu na Instagramie?

Oczywiście! Możesz normalnie korzystać ze swojego profilu – przeglądać, obserwować innych, pisać, komentować i zostawiać swoje polubienia.

Czego potrzebujecie do rozpoczęcia promowania?

Potrzebujemy jedynie dostępu do twojego konta, danych twojego targetu i opłacenia faktury. (Możesz podesłać nam linki do profili na Instagramie, które cię inspirują, wypisać swoje zainteresowania czy podać namiar na konkurencję – możemy reklamować twoje konto pośród ich klientów.) Będziemy pozyskiwać takich obserwujących, którzy będą zainteresowani tym co robisz.

Czy wymagacie podania hasła?

Tak, podanie danych dostępowych jest niezbędne do rozpoczęcia promowania. Twojego hasła używamy tylko jednorazowo – do logowania na naszej platformie. Twoje dane są w pełni bezpieczne – potwierdza to duża liczba zadowolonych klientów.

Czy wystawiacie faktury?

Jak najbardziej! Działamy w pełni legalnie, na każdy zakupiony produkt otrzymasz od nas fakturę. W przypadku firm wymagamy opłacenia faktury zaliczkowej na połowę kwoty miesięcznego pakietu. W przypadku osób prywatnych całkowita płatność odbywa się z góry.

Czy zwiększacie ilość polubień pod zdjęciami?

Oczywiście! Promowanie Instagrama to idealna odpowiedź na pytanie – Jak zwiększyć ilość polubień na Instagramie . Z pewnością zauważysz z nami przyrost liczby polubień twoich postów oraz ilości komentarzy.

Czy jest jakaś gwarancja?

Gwarantujemy Ci satysfakcję z naszych efektów, jeśli nie będziesz zadowolony ze współpracy zwrócimy ci pieniądze.

Czy możemy podpisać umowę?

Jak najbardziej. Możemy przygotować dla Ciebie umowę którą podpiszemy elektronicznie. To bardzo proste! Potrzebujemy tylko twoich danych i wyboru pakietu usług, umowę podpiszesz wygodnie za pomocą komputera bądź telefonu.

Jak się z wami skontaktować?

Nasz numer telefonu: 507 29 29 31 Adres e-mail: kontakt@crazyfejm.pl Znajdziesz nas również na Facebooku, na Linkedin oraz na Instagramie!