Statystyki na Instagramie

Dlaczego statystyki są takie ważne? Wchodząc na swój profil, kliknij w prawym górnym rogu trzy paski, otworzy Ci się okienko kilku różnych ustawień. Wybierz pierwsze ,, Statystyki’’ Przejrzyj wszystkie możliwe podsumowania. Warto z kolei skupić uwagę na statystykach dotyczących wyświetleń oraz zasięgu pod zdjęciami, w ten sposób możesz łatwo odkryć, które zdjęcia przykuwają największą uwagę Twoich obserwujących. Jeśli już będziesz o tym wiedział/a robienie kolejnych zdjęć w odpowiednim kontencie nie sprawi Ci większej trudności.

Postaraj się przez 2-3 tygodnie śledzić przyrost obserwujących, z jakich lokalizacji najwięcej ludzi Cię obserwuje, jaki jest przedział wiekowy, o których godzinach notujesz największe przyrosty. Dzięki tym analizom będzie Ci łatwiej opracować schemat prowadzenia profilu. A może masz pomysł na świetne krótkie video? Nie rozmyślaj, weź telefon, nagraj to co uważasz za ciekawe, lekko wyedytuj w aplikacji (Splice, Quik) umieść je na swoim profilu i sprawdź po kilku dniach ile zyskało wyświetleń. Jeśli więcej niż zdjęcia to masz prostą odpowiedź czego chcą Twoi fani. Zacznij nagrywać :)

Jesteś na samym początku, nie masz doświadczenia, nie wiesz jak, nie masz zdjęć, boisz się zrobić selfie itd.? Jesteśmy nie tylko po to, by poprowadzić za kogoś profil, ale również dlatego aby nauczyć i pokazać jak korzystać z tak prostej i wspaniałej aplikacji jaką jest Instagram! Zaufało już nam ponad 50 klientów, dołącz i Ty! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


   Tagi: promowanie instagrama  profil firmy na instagramie  statystyki na instagramie