Promowanie postów na Instagramie - czy warto?

Facebook i Instagram nieustannie obcinają zasiegi. Twórcy aplikacji chcąc zarobić, każą nam płacić za docieranie do nowych odbiorców. Zapewne widujesz pod każdą swoją publikacją przycisk “promuj post” i zapewne zastanawiasz się, jakie rezultaty przynosi płatne promowanie.

W przypadku Facebooka promowanie postu się sprawdza, choć lepiej i taniej będzie skorzystać w tym celu z menedżera reklam.

W przypadku Instagrama - efekty są tragiczne. Wielu naszych klientów wydawało kilkaset złotych na promowanie postów na Instagramie. Jaki był efekt? - Zwiększyła się nieco liczba polubień. Tyle. Czy pojawili się jacyś nowi obserwujący? - Nie. Czy promowanie postu pomogło rozwinąć profil? - Również nie. Korzystanie z opcji promuj post, to największe przepalanie budżetu, na jakie możemy się zdecydować. Jeśli postawimy na nim swoją strategię, będziemy musieli płacić za zasięg pod każdym postem. Nawet jeśli ktoś zostawi nam polubienie, będziemy musieli znowu zapłacić, by do niego dotrzeć. Zdecydowanie odradzamy. Najzwyczajniej - to się nie opłaca!
Czy jest alternatywa? Jak najbardziej! Jako jedyna firma na rynku gwarantujemy przyrost minimum 1400 nowych obserwujących co miesiąc. Każdego miesiąca pozyskamy dla ciebie 1400-2500 nowych obserwujących, którzy zobaczą każdy twój kolejny post - bez dodatkowych kosztów. Poprawią się zasięgi, liczba polubień i zaangażowanie fanów. Co miesiąc na twój profil wejdzie ponad 10 000 nowych osób. Będziemy zdobywać obserwujących z Polski, zainteresowanych ofertą twojej firmy. Jeśli chcesz wykorzystać Instagram do zwiększenia sprzedaży - trafiłeś w idealne miejsce! Z chęcią pomożemy w rozwoju profilu - zadbamy o to by przyciągał uwagę, wyglądał profesjonalnie i estetycznie. Pomożemy ci docierać do jak największej liczby osób, jak najmniejszym kosztem. Sprawdź naszą ofertę już teraz!


Promowanie profilu na instagramie. Nie zastanawiaj się, jak wypromować się na instagramie - powierz nam promowanie Instagrama !


   Tagi: promowanie instagrama  promowanie na instagramie  promowanie postów na Instagram