Jak zmienić ikonkę Instagrama?

Z okazji 10 urodzin Instagrama, które obchodziliśmy 6 października, na platformie została udostępniona możliwość zmiany ikonki aplikacji. Jeśli jeszcze nie wiesz, jak zmienić ikonę aplikacji na jubileuszową - przeczytaj koniecznie nasz poradnik!

Zmiana ikonki instagrama jest bardzo prosta. Wystarc...

Czytaj więcej

  


Jak dodać zdjęcie na Instagram przez komputer?

Myśląc Instagram w głowie pojawia nam się obraz aplikacji na smartfonie, ale Instagram działa nie tylko na telefonach, a również przez przeglądarkę. Jeżeli wolisz korzystać z dużego ekranu to Instagram na komputerze jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. A jak korzystać z Instagrama przez przeglądar...

Czytaj więcej

  


Wymiary zdjęć na Instagramie

Czy zastanawialiście się kiedyś jakie wymiary powinno mieć zdjęcie na Instagramie? Warto znać obowiązujące standardy aplikacji, aby publikowane posty na profilu czy insta-relacji były w jak najlepszej jakości. W tym artykule poznacie aktualne wymiary grafik, które obowiązują na Instagramie.

Według...

Czytaj więcej

  


Ikony do wyróżnionych relacji na Instagramie

Wyróżnione relacje na Instagramie to jedna z najlepszych funkcji tej aplikacji, dzięki nim możesz szybko zainteresować nowego obserwatora Twoim profilem oraz pokazać, że jesteś aktywny. Warto zadbać o to, aby ikony naszych relacji były estetyczne i spójne z prowadzonym profilem. W tym artykule podpo...

Czytaj więcej

  


Aktualne limity na instagramie

Zastanawiasz się ile postów można polubić jednego dnia?
Czy zdarzyło Ci się, że Instagram zablokował możliwość komentowania lub lajkowania? W przygotowanym przez nas artykule podpowiemy Ci co robić, aby uniknąć blokady, która może skutkować nawet usunięciem konta.
Limity na Instagramie są różne j...

Czytaj więcej