Jak zdobyć obserwujących na Instagramie?

Zachęcamy do śledzenia bloga – niedługo pojawi się wiele nowych i ciekawych tematów. W międzyczasie zapraszamy na naszego Facebooka i Instagrama. Znajdziecie tam więcej porad, konkursy i rabaty na promowanie Instagrama. Zachęcamy również do komentowania, jesteśmy ciekawi waszych sposobów!!

 1. Pokazuj siebie i swoje pasje.Masz nietypowe hobby? Lubisz gotować? Dużo czytasz? Być może podróżujesz? Pokaż to! Pozwoli to skupić wokół Ciebie ludzi o podobnych zainteresowaniach. W taki sposób łatwiej pozyskasz kolejnych aktywnych obserwatorów.
 2. Pamiętaj o opisach. Przedstaw w kilku słowach swojej społeczności co chciałeś przekazać danym zdjęciem. Dobry opis ma duży wpływ na odbiór całej fotografii.
 3. Eksperymentuji wprowadzaj nowe pomysły, być może to będzie Twój największy atut. Baw się perspektywą, kolorami, filtrami. Wypracuj własny styl – coś unikalnego, czego nie da się skopiować. Udzielaj się. Na bieżąco lajkuj i komentuj popularne konta
 4. Znajdź swoją niszę.Jeśli interesuje Cię moda, zacznij obserwować oraz na bieżąco komentować popularne konta o tej tematyce (np. magazyn Vogue czy profil Anji Rubik). Inni użytkownicy zobaczą, że regularnie się udzielasz i na pewno zajrzą na Twój profil w poszukiwaniu inspiracji. Zrób wszystko, by zatrzymać ich u siebie na dłużej.
 5. Kluczem do zdobycia obserwatorów na Instagramiejest posiadanie ciekawych zdjęć, które mogą zainteresować potencjalnych followersów. Aby stworzyć ciekawe kompozycje wcale nie musisz codziennie wstawiać fotki z różnych miejsc planety. Wystarczy mieć oko do robienia zdjęć, umiejętność uchwycenia odpowiedniego momentu oraz chwilę na obróbkę (np. VSCO czy Pixlr).
 6. Znajdź najlepszą porę.Jeśli jesteśmy przy temacie wrzucania zdjęć spróbuj znaleźć takie godziny w ciągu dnia, kiedy Twoi fani są najbardziej aktywni!
 7. Pamiętaj, dlaczego zacząłeś. ( zaangażowanie i motywacja ) Pamiętaj, dlaczego Twoi fani zaczęli Cię obserwować – zainteresowała ich moda, piękne widoki, a może Twój szalony styl życia? Zawsze staraj się trzymać balans, pomiędzy tym co jest głównym tematem Twojego profilu, a całą resztą Twojego życia.
 8. Zadbaj o styl. Instagramowe must-have podkręcą każde Twoje zdjęcie. Latem były to kapelusze z wielkim rondem i słomiane koszyki, jesienią na pierwszy plan wysunęły się francuskie berety i zwiewne kwieciste sukienki.
 9. Oznaczajmiejsca, popularne strony i znajomych, Dodawaj opisy, zabawne, inteligentne i interesujące. To znacząco zwiększy zasięg twoich postów na Instagramie.
 10. Aktywność jest najważniejsza!(F4F Follow for Follow L4L Like for Like.) Komentuj zdjęcia i odpowiadaj na komentarze pod własnymi, lajkuj zdjęcia innych! Rób to jak najczyściej, pomoże ci to zdobyć dodatkowych sprzymierzeńców w formie obserwujących. Szukaj profili powiązanych z Twoją branżą lub zainteresowaniami, daj się zauważyć. Systematyczna praca, jak w każdej dziedzinie życia i tutaj przyniesie pożądane rezultaty. Wstawiaj zdjęcia regularnie. Rób ich jak najwięcej, dzięki temu będziesz mógł/mogła wybrać te najlepsze, dostrzegaj piękno w otaczających Cię przedmiotach i próbuj. Zamiast wrzucać kilka słabo jakościowych zdjęć dziennie, wybierz to najlepsze, przekładając jakość nad ilość.
 11. Publikuj grupowe zdjęcia na InstaStories- to szybka droga do tego, by zdobyć followersów na Instagramie. Możesz oznaczyć wszystkich na zdjęciu i poprosić ich o to samo. Dzięki temu więcej osób spoza grona Twoich obserwatorów zobaczy Twój nick i może zainteresować się Twoim profilem.
 12. Zadbaj o jakość swoich zdjęć.Dodawaj jedynie te, które są dobrze wykadrowane i wysokiej jakości. Najlepiej wykonać je tradycyjnym aparatem, a potem delikatnie obrobić w wyżej wymienionych aplikacjach.
 13. Poznaj UNUM- narzędzie all-in-one za pomocą którego najlepiej zilustrujesz swoją historię. Użyj systemu otwartej siatki UNUM i powiadomień o harmonogramie, aby zaplanować kanał Instagram. Dzięki przemyślanemu i intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, UNUM zapewnia pełną kontrolę nad sposobem opowiadania historii. Dzięki UNUM możesz zaoszczędzić czas, wstępnie planując posty, tworząc spójne tematy lub kampanie, dzięki czemu możesz zwiększyć swoją publiczność w sposób organiczny. Wizualizuj dokładnie, jak chcesz wyglądać przed opublikowaniem. Niezależnie od tego, czy jesteś artystą, projektantem, marką, influencerem, czy znawcą mediów społecznościowych, UNUM jest narzędziem twórczym w tobie. Jesteśmy pewni, że skorzystanie z powyższych rad, pomoże Ci zdobyć więcej obserwujących na Instagramie.

Zachęcamy do śledzenia bloga – niedługo pojawi się wiele nowych i ciekawych tematów. W międzyczasie zapraszamy na naszego Facebooka i Instagrama. Znajdziecie tam więcej porad, konkursy i rabaty na promowanie Instagrama. Zachęcamy również do komentowania, jesteśmy ciekawi waszych sposobów!!

Promowanie profilu na instagramie. Nie zastanawiaj się, jak wypromować się na instagramie - powierz nam promowanie instagrama