Instagram Stories + SoundCloud

Muzykę z SoundCloud można już udostępniać na Instagram Stories

Można wreszcie udostępniać swoje własne lub ulubione kawałki z SoundCloud bezpośrednio na Instagram Stories, wyjaśnimy Ci krok po kroku jak to zrobić!

Nowa funkcja jest bardzo podobna do tej, w której udostępnialiśmy muzykę ze Spotify na Instagram Story. Użytkownicy, którzy znajdą ciekawy utwór będą mogli się nim podzielić ze swoimi znajomymi. Natomiast artyści będą mogli wypromować swój materiał w nowy sposób, dzięki któremu przekierują swoich fanów na ich profil na platformie muzycznej.

Jak udostępnić piosenkę z SoundCloud na Instagram Stories?

W najnowszej wersji aplikacji SoundCloud znajdź interesujący kawałek, który chcesz udostępnić. Kliknij ikonę Udostępnij na dole ekranu Kliknij ikonę Instagramu lub wybierz Share to Instagram Stories (w zależności jakiego telefonu używasz) Podziel się kawałkiem ze wszystkimi swoimi znajomymi poprzez Instagram Story

Nie ma wielkiej filozofii, to naprawdę jest proste. Odkryj nową muzykę, podziel się nią ze światem i ciesz się podróżą odkrywając kolejną ulubioną piosenkę – i pamiętaj, że to co jest nowością w muzyce najpierw pojawiło się na SoundCloud.

Nowa funkcja zaczyna być dostępna dla użytkowników i jest dostępna za pośrednictwem najnowszych wersji aplikacji mobilnych SoundCloud i Instagram na iOS i Android.


Promowanie profilu na instagramie. Nie zastanawiaj się, jak wypromować profil firmowy na instagramie- powierz nam promowanie Instagrama!


   Tagi: promowanie instagrama  instagram stories  soundcloud  muzyka w instastories  zdobywanie obserwujących