Dlaczego warto zatrudnić social media managera?

Na rynku pojawia się coraz więcej ofert pracy na stanowisku social media managera, wraz z tym wzrostem przybywa i specjalistów. Już nie tylko duże firmy inwestują w takiego pracownika, który dba o ich wizerunek w mediach społecznościowych, ale również małe przedsiębiorstwa i osoby prywatne. Dlaczego? Tego dowiecie się w tym artykule.

Czym zajmuje się social media manager?

Social media manager zajmuje się mediami społecznościowymi Twojej marki, dba o ich merytorykę i wizualne aspekty, aby jak najlepiej dotrzeć do klienta. Jest osobą bardzo elastyczną i wielozadaniową, nie tylko napisze treść posta dedykowanego Twoim odbiorcom, ale dobierze również do niego odpowiednie hashtagi i grafikę.

Dlaczego warto zatrudnić social media managera w swojej firmie?

Nowa kolekcja, wysyłka produktów, praca pali się w rękach, a do tego właśnie dostałeś ponad 100 zdjęć od fotografa z sesji produktowej, które zleciłeś aby umieścić na swoich profilach społecznościowych? To dla nas żaden problem. Z przyjemnością nasz social media manager zajmie się selekcją zdjęć, ich opisami oraz dodaniem na profil. Spójny content i systematyczność to klucz do sukcesu sprzedaży Twojej firmy w internecie.

Zastanawiasz się jak rozpocząć współpracę z influencerami? My wiemy - kolejny powód, aby powierzyć nam swój profil.

Czy warto zatrudniać social media managera na osobistym profilu?

Jako specjaliści w tej dziedzinie, wiemy ile czasu i pracy trzeba włożyć w osobisty profil na Instagramie. Twój prywatny social media manager będzie Twoją prawą ręką w prowadzeniu profilu. Budowanie relacji z obserwatorami i przyciąganie nowych osób na Twój profil będzie dla nas przyjemnością, a Ty zyskasz cenny czas na inne zajęcia.

Każdy profil jest inny i potrzebna jest mu indywidualna strategia budowania profilu na Instagramie, Facebook’u czy innym portalu. Jeżeli nie wiesz co robić, aby wzrosła sprzedaż na Instagramie lub zastanawiasz się jak zdobyć followersów, chętnie Ci pomożemy. Skontaktuj się z nami, wspólnie ustalimy szczegóły i plan rozwoju Twojego profilu w social mediach.