Aktualne limity na instagramie

Zastanawiasz się ile postów można polubić jednego dnia?
Czy zdarzyło Ci się, że Instagram zablokował możliwość komentowania lub lajkowania? W przygotowanym przez nas artykule podpowiemy Ci co robić, aby uniknąć blokady, która może skutkować nawet usunięciem konta.
Limity na Instagramie są różne jeżeli chodzi o staż konta, na nowo założonym koncie łatwiej o blokadę, niż na koncie, które jest prowadzone regularnie i od dłuższego czasu. Pamiętajmy, że Instagram posiada filtry antyspamowe, dlatego podczas działań musimy się wczuć w rolę filtru antyspamowego, gdyż Instagram nie podaje nigdzie oficjalnie informacji odnośnie tego jakie limity obowiązują. Podane przez nas limity są orientacyjne i ustalone na podstawie doświadczenia w prowadzeniu kont na Instagramie.

Polubienia

Trzymaj się zasady pozostawiania 60 serduszek pod zdjęciami w ciągu godziny oraz 750 jednego dnia. Najbezpieczniej będzie, jeżeli polubienia nie będą klikane pod rząd - ponieważ takie działanie algorytm może uznać za spam.

Komentarze

W jednym komentarzu możesz oznaczyć 5 profili, jednak unikaj częstego oznaczania, bo trafisz do worka spamerów! W ciągu godziny nie przekraczaj 30 komentarzy. Pamiętaj, aby ich treść była różna i nie ograniczała się jedynie do emotikon. Za działania typu kopiuj/wklej Instagram szybko zablokuje Ci możliwość komentowania.

Odpowiadanie na komentarze pod najnowszym zdjęciem działa świetnie na algorytm, ale uważaj, żeby nie przesadzić z ilością 200 polubień komentarzy i 60 odpowiedzi na godzinę (tutaj również staraj się używać różnorodnej treści).

Obserwacje

Maksymalnie możemy zaobserwować 7500 kont na naszym profilu. W ciągu jednej godziny bezpieczny limit wynosi 35 obserwacji - jeżeli działasz na zasadzie follow/unfollow pamiętaj, aby nie przekraczać limitu i zachowywać odstępy czasowe przed kolejnym obserwowaniem, gdyż limit może się zaostrzyć nawet do 20 kont na godzinę. Warto, aby nasz profil odpoczął od rozdawania obserwacji przez około 8h, na przykład w nocy.

Hashtagi

Pod jednym postem możesz użyć do 30 hashtagów, przekroczenie tej liczby spowoduje, że Twój post nie będzie wyświetlał się pod danym hashtagiem.

Posty

W jednym poście możemy zamieścić 10 zdjęć, korzystając z opcji “wybierz wiele”. Filmiki dodawane jako post muszą trwać minimalnie 3 sekundy, a maksymalnie 60 sek. Tekst pod postem może zawierać do 2200 znaków wraz ze spacjami.

Relacje

W ciągu 24h możesz dodać do 100 InstaStories w swojej relacji. W wyróżnionej relacji również możemy zapisać 100 klatek, a jedna klatka może trwać do 15 sekund.

Ile trwa blokada na Instagramie?

Blokada może trwać kilka godzin, dobę, tydzień lub nawet miesiąc. Jest to uzależnione od typu blokady, stażu Twojego konta oraz tego czy jest to Twoja pierwsza blokada. Jeżeli notorycznie będziesz przekraczać limity, Instagram może trwale usunąć Twoje konto.

Jak pozbyć się blokady na Instagramie?

W pierwszej kolejności wyloguj się z konta, a następnie zaloguj ponownie - większość blokad po takiej czynności znika, jeżeli jednak się tak nie stanie, musisz uzbroić się w cierpliwość.

Przygotowaliśmy dla Was grafikę, którą możecie zapisać w swoim telefonie i zawsze mieć pod ręką obowiązujące limity na Instagramie.Jeśli chcesz skutecznie rozwijać swój profil na Instagramie, koniecznie sprawdź naszą ofertę promowania konta ---> crazyfejm.pl