Najlepsze aplikacje do Instagrama

Najlepsze aplikacje do Instagrama

Z jakich aplikacji korzystać?

Oczywiście, nikt nie jest w stanie korzystać z każdej aplikacji na swoim telefonie. Wybierz te które Twoim zdaniem będą Ci ułatwiały prowadzenie swojego profilu na Instagramie! Przetestuj każdą, wybierz tą która Ci przypadła do gustu i pochwal się na DM które apki Ci pomagają rozwijać swojego insta!

Wszystkie aplikacje są świetne, ale my polecamy najbardziej: Unum, Unfold, Inshot, Vsco, HashMe,

VSCO To narzędzie, które oprócz edytora zdjęć tworzy ogromną społeczność. Aplikacja oferuje dostęp do zestawów prasetów (darmowych i płatnych), które uatrakcyjnią Twoje zdjęcie. Spotkałeś się ze zdjęciami oznaczonymi #vsco, czy #vascocam? Jeżeli tak, to znaczy, że były edytowane właśnie w VSCO. Aplikacja zyskała ogromną popularność na całym świecie. Dziś korzystają z niej instagramersi na całym świecie. Dostęp do samej aplikacji i podstawowych funkcji edycji jest całkowicie darmowy. Daje nam niestety namiastkę tego co ma do zaoferowania, choć jeżeli zdjęcia nie wymagają zbyt dużej edycji to sprawdzi się idealnie. Dodatkowe opcje możesz dokupić i są podzielone na poszczególne zestawy.

SNAPSEED To najpopularniejsza aplikacja do obróbki zdjęć na telefonie. Rozwijana przez Google. Oferuje mnóstwo możliwości edycji. Aktualnie należy do moich ulubionych. Na całą aplikację składają się trzy główne moduły. Narzędzia, filtry i elementy poprawy twarzy. W każdym z modułów znajdziesz różne opcje i możliwości dzięki, którym uatrakcyjnisz swoje zdjęcia. W module narzędzi znajdziesz podstawowe funkcje jak obracanie, czy przycinanie. Dla bardziej zaawansowanych jest możliwość edycji krzywych, czy balans bieli. Moduł filtrów jest odpowiedzialny za nakładanie konkretnych efektów na zdjęcie. To tu, dodasz ramkę, czy nadasz efekt starej kliszy. W module twarz poprawisz takie elementy jak oczy, czy wygładzisz skórę. Aplikacja i wszystkie funkcjonalności są zupełnie darmowe!

HASHME Sam osobiście zawsze miałem problem z dobraniem optymalnej ilości hasztagów, które były związane z tematem. Na szczęście odkryłem HashMe. Narzędzie dla Instagrama, które działa na zasadzie kojarzenia. Wpisując dany hasztag w aplikację otrzymuję listę kilkudziesięciu innych propozycji, które nawiązują do tego źródłowego. Ciekawą alternatywą dobierania hasztagów jest wgrywanie zdjęcia. Aplikacja rozpoznaje obraz i dobiera najlepszą kompozycję #. Klikając wybierasz te, których chcesz użyć. Wszystkie zaznaczone są automatycznie kopiowane dzięki czemu możesz je wkleić bezpośrednio w later.com lub w Instagramie. Hasztagi to jeden z najważniejszych elementów na Instagramie. To za ich pomocą docierasz do treści nawiązujących do danego tematu, czy miejsca. Przy publikowaniu zdjęcia możesz ich zamieścić 30. Dzięki nim Twoja treść jest widoczna dla innych użytkowników, którzy przeglądają wpisy dotyczące danego tematu lub lokalizacji. To dzięki nim jesteś w stanie wyeksponować swoją treść w danym temacie.

REPOST Aplikacja na telefon dzięki, której możesz dzielić się treścią innych autorów. Na zdjęciu, czy wideo zostanie umieszczone oznaczenie autora. To ważne, aby pamiętać o tym aby podać źródło danego wpisu i nanieść odpowiednie oznaczenie na zdjęcie. To narzędzie oraz sposób udostępniania treści dalej jest charakterystyczny dla #igersów. W ten sposób można podzielić się wartościową treścią użytkowników i w pewien sposób wyróżnić daną osobę.

InShot InShot to poręczny edytor zdjęć i wideo, za pomocą którego zmodyfikujemy multimedia, zmontujemy filmik, dodamy muzykę i co ważne, dostosujemy ją w poszczególnych partiach filmów. Na nasze treści naniesiemy także teksty, emoji czy różnego typu filtry.

Diptic Prowadzący profile marek i publikujący na Stories z pewnością wielokrotnie zastanawiali się, jak połączyć ze sobą kilka elementów lub zdjęć przedstawiających różne produkty. Pomocna w takiej sytuacji będzie aplikacja Diptic, w której znajdziemy ponad 194 szablony kolaży. Pozwala ona także na dostosowanie szerokości, kolorów, filtrów, obramowania czy tła. enter image description here

Canva Wydaje się, że aplikacji Canva nie trzeba nikomu przedstawiać, bowiem jej wersja przeglądarkowa uprościła życie niejednemu specjaliście, który potrzebował ekspresowo wygenerować grafikę do social media. Warto więc pamiętać, że dostępne funkcje narzędzia – układy, style, szablony grafik, możliwości i edycji i zamieszczania logotypu znajdziemy także w aplikacji mobilnej i mogą one przydać się także pod kątem tworzenia instagramowych relacji. enter image description here

INSWIPE INSTAGRAM PANORAMA (APP) Pozwala zmieniać rozmiar, zoomować, a przede wszystkim dzielić całe zdjęcie na równe części, nie naruszając przy tym jego jakości. Jeśli chcecie opublikować na swoim profilu piękną, pełnowymiarowąpanoramę, czy inne zdjęcie, którego sedno tkwi w detalach, ta aplikacja została stworzona dla Was! enter image description here

PREVIEW - PLAN YOUR INSTAGRAM (APP) To aplikacja all-in-one, dzięki której można planować, projektować i edytować zdjęcia, robiąc to według optymalnego harmonogramu. Znajdziecie tam również propozycje opisów do zdjęć, grupy hashtag’ówi dziesiątki filtrów podobnych do tych z VSCO Cam.

Aplikacja Sprout Social to wygodne narzędzie dla seryjnych użytkowników Instagrama. Pozwala w prosty sposób planować posty naprzód, dzięki czemu nie będziecie się już martwić przygotowywaniem i wrzucaniem zdjęć tu i teraz. W dodatku Sprout agreguje powiadomienia, dzięki czemu nigdy nie ominie Was news o skoku liczby polubień czy followersów. enter image description here

Unfold jest obecnie jedną z najpopularniejszych aplikacji na Instagram Stories, która pozwala tworzyć czyste i nowoczesne posty opatrzone estetycznymi napisami. Do wyboru macie 25 minimalistycznych i eleganckich szablonów, które dodadzą świeżości każdemu kontu na Instagramie. enter image description here

UNUM Nowe funkcje Grid Shift Przesuń kratkę, aby zobaczyć, jak będzie wyglądać Twój kanał, gdy umieścisz swoje zdjęcia. Aby uzyskać dostęp, puknij na Instagram Wysłane fotki, a zobaczysz drugi pasek narzędzi. To kręcona strzała 🙃 Tryb Phantom 👻Tymczasowo usuwaj swoje opublikowane zdjęcia, aby zobaczyć, jak będzie wyglądał Twój kanał, jeśli faktycznie je usuniesz! Po prostu stuknij swoje posty opublikowane w serwisie Insta, aby zobaczyć drugi pasek narzędzi. Ukryj logo Instagrama Chcesz zobaczyć, jak będzie wyglądać Twój kanał bez logo Insta? Po prostu stuknij swoje opublikowane zdjęcia na Instagramie, a zobaczysz drugi pasek narzędzi do ukrycia logo Insta. Tryb na żywo Tryb na żywo przesuwa zdjęcie, które właśnie opublikowałeś na Instagramie, do sekcji "Wysłane" na UNUM, zwalniając miejsce do zaplanowania większej liczby zdjęć. Wiele kont Czy możesz opowiedzieć więcej niż jedną historię? Nasza najnowsza wersja pozwala Ci kurować tyle kanałów, ile potrzebujesz. Po prostu dotknij swojej nazwy u góry aplikacji, a następnie naciśnij "Dodaj konta". Przeciągnij i upuść W końcu tu jest! Oprócz przycisku zmiany układu te funkcje umożliwiają naszym użytkownikom swobodne przesuwanie i przenoszenie zdjęć Personalizuj swoją kolejkę Dodaliśmy tryb oświetlenia oraz kolory akcentu, które pozwalają wybrać schemat kolorów UNUM, który najlepiej pasuje do ciebie podczas edycji Twojego motywu. Jasny i przestronny motyw? Wypróbuj nasz ciemny szary akcent. Moody, ciemny motyw? Spróbuj Light Mode z naszym akcentem Lemonade.
Klasyczne funkcje Prześlij do swojej kolejki UNUM ma prostą siatkę, naśladującą sposób, w jaki Instagram wyświetla twoje zdjęcia. Wszystkie zdjęcia zapisujemy na Twoim koncie, co oznacza, że możesz otworzyć UNUM na dowolnym urządzeniu z systemem iOS (wkrótce system Android!) I zobaczyć dodane przez Ciebie zdjęcia.
Edycja i podpis Narzędzia UNUM posiadają wszystko, co ma Instagram i wiele więcej. Edycja i podpisywanie z wyprzedzeniem pozwala upewnić się, że cała kompozycja ma spójny wygląd i styl. Niezależnie od tego, czy jesteś modną marką, blogerem, czy też memem, mamy narzędzia, dzięki którym każde zdjęcie będzie wyglądać niesamowicie.
Przemieniać Podobnie jak główny kurator w swojej galerii, masz możliwość zreorganizowania swojego przyszłego kanału za pomocą naszych intuicyjnych narzędzi. Wybierz wiele kwadratów i dotknij przycisku zmiany układu lub przeciągnij i upuść, aby przenieść zdjęcia.
Zaplanuj przypomnienia Nasz prosty, piękny harmonogram pozwala ustawić podstawowe przypomnienia dla siebie, dzięki czemu nigdy więcej nie przegapisz godzin podglądu.
Utwórz wersje robocze Nie jesteś pewien, czy Twój układ jest właśnie dla Ciebie? Utwórz wersję roboczą drugiej wersji, przesuwając w prawo. Jeśli podoba ci się to lepiej, zamień go na kolejkę do harmonogramu.
Po prostu publikuj Gdy otrzymasz powiadomienie z przypomnieniem, wszystko, co musisz zrobić, to opublikować! Sprawdź swoją edycję i swój podpis, zanim przejdziemy na Instagram, a Twoja ciężka praca będzie gotowa.
Zachęcamy do śledzenia bloga – niedługo pojawi się wiele nowych i ciekawych tematów. W międzyczasie zapraszamy na naszego Facebooka i Instagrama. Znajdziecie tam więcej porad, konkursy i rabaty na promowanie Instagrama. Zachęcamy również do komentowania, jesteśmy ciekawi waszych sposobów!!Promowanie profilu na instagramie. Nie zastanawiaj się, jak wypromować się na instagramie - powierz nam promowanie instagrama


Tagi: Uncategorized