Jak powiązać profil na Instagramie ze stroną na Facebooku?

Jak powiązać profil na Instagramie ze stroną na Facebooku?

Jak powiązać profil na Instagramie ze stroną na Facebooku?

Co nam daje powiązanie obu portali społecznościowych? Przede wszystkim dostęp do rozbudowanych statystyk, gdzie możemy sprawdzić :

  1. Aktywność profilu oraz postów.
  2. Wyświetlenia na przestrzeni ostatniego tygodnia.
  3. Ilość pozyskanych obserwujących.
  4. Najpopularniejsze lokalizacje.
  5. Przedział wiekowy w przedziale %.
  6. Płeć - podzielony współczynnik procentowy w obserwowaniu profilu.
  7. Godziny w których nas najchętniej obserwują.

Aby móc powiązać konto na Instagramie ze stroną marki na Facebooku, musisz być administratorem tej strony.

Jak to zrobić na telefonie z Androidem:
promowanie na instagramie

Przejdź do swojego profilu i dotknij ikony w prawym górnym rogu. Przewiń w dół i dotknij opcji Powiązane konta, a następnie wybierz opcję Facebook. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś(aś), wprowadź swoje dane logowania do Facebooka. Twoje konto na Instagramie zostanie domyślnie powiązane z Twoją osobistą osią czasu na Facebooku. Aby powiązać je ze stroną, ponownie dotknij opcji Facebook i pod sekcją Udostępnij na wybierz stronę, którą zarządzasz.

iPhone lub Windows Phone:
promowanie instagrama

Przejdź do swojego profilu i dotknij ikony w prawym górnym rogu. Przewiń w dół i dotknij opcji Powiązane konta, a następnie wybierz opcję Facebook. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś(aś), wprowadź swoje dane logowania do Facebooka. Twoje konto na Instagramie zostanie domyślnie powiązane z Twoją osobistą osią czasu na Facebooku. Aby powiązać je ze stroną, ponownie dotknij opcji Facebook, a następnie dotknij opcji Udostępnij na i wybierz stronę, którą zarządzasz. Jeżeli masz już połączenie z Facebookiem w telefonie lub tablecie i chcesz przełączyć konto, usuń połączenie strony na Facebooku z aplikacją Instagram.

Jeśli brakuje Ci czasu na zarządzanie swoim profilem na instagramie, napisz do nas by zyskać czas na prowadzenie swojego biznesu. Obsługę i zarządzanie kontem zostaw nam!


Promowanie profilu na instagramie. Nie zastanawiaj się, jak wypromować się na instagramie - powierz nam promowanie instagrama


Tagi: Uncategorized